ONTBIJT LORENTZPLEIN
10.00 - 12.00 Buurtontbijt op het plein voor Albert Heijn. AUB aanmelden via: [email protected]
DEELAUTO'S
Vanaf het Lorentzplein en het Goeverneurplein rijden voor minder validen de hele dag deelauto's heen en weer over het festivalterrein.
DEELAUTO'S
Vanaf het Lorentzplein en het Goeverneurplein rijden voor minder validen de hele dag deelauto's heen en weer over het festivalterrein.
PROGRAMMA GOEVERNEURPLEIN
o.a. VANAF 12.00 UUR
12.00 - 17.00 Borrelen bij Café Kees
12.00 - 17.00 Foodtrucks
PODIUM
GASTHEER: Raoul Fatehmahomed, DJ: Jump
12:00-12:15 DJ Jump
12:15-12:30 Aankomst Brassband Drumfire
12:30-13:00 Rapclass - jeugd
13:05-13:20 Danique Zwaan van The Voice kids (muziek)
13:25-14:00 Heavy Hitters (breakdance)
14:00-14:15 Nipah volksdans
14:15-14:30 Cheyenne (zang)
14:35-15:05 Bachata Passion (dans)
15:10-15:25 Cheyenne & Jerrel (zang)
15:30-15:45 Poernima (moderne klassieke Indiase dans)
16:00-16:30 Moyo
16:45-17:30 Drie kwartiertje van Café Kees (Nederlandstalige muziek) o.a.
12.00 - 17.00 Borrelen bij Café Kees
12.00 - 17.00 Foodtrucks
PODIUM
GASTHEER: Raoul Fatehmahomed, DJ: Jump
12:00-12:15 DJ Jump
12:15-12:30 Aankomst Brassband Drumfire
12:30-13:00 Rapclass - jeugd
13:05-13:20 Danique Zwaan van The Voice kids (muziek)
13:25-14:00 Heavy Hitters (breakdance)
14:00-14:15 Nipah volksdans
14:15-14:30 Cheyenne (zang)
14:35-15:05 Bachata Passion (dans)
15:10-15:25 Cheyenne & Jerrel (zang)
15:30-15:45 Poernima (moderne klassieke Indiase dans)
16:00-16:30 Moyo
16:45-17:30 Drie kwartiertje van Café Kees (Nederlandstalige muziek) o.a.
PROGRAMMA JONCKBLOETPLEIN
VANAF 12.00 UUR
12.00 - 17.00 Repair Café, gratis kapper en internationaal
thee en koffie drinken
PODIUM
GASTHEER: Fred Zuiderwijk, DJ: Youneiss
12:00-12:15 Opening door Brassband Drumfire (lopen naar Goeverneurplein)
12:15-12:40 Laakbloeiers (zang)
13:15-13:45 Something like Sunshine (singer songwriters)
13:45-14:00 Lonneke van Leth (moderne dans)
14:00-14:25 Bulgaarse dans (door kinderen en volwassenen)
14:25-14:40 Bulgaarse dans - Cool girls
15:05-15:30 Inspirerend college over inclusie door Aminata Caïro
15:35-16.00 Beweigi i.s.m. Laaks Jeugdtheater - dans en theater
16:00-16:25 Poëzie van Mohammad Amin
16:30-17:00 Afsluiting met DJ Youneiss
12.00 - 17.00 Repair Café, gratis kapper en internationaal
thee en koffie drinken
PODIUM
GASTHEER: Fred Zuiderwijk, DJ: Youneiss
12:00-12:15 Opening door Brassband Drumfire (lopen naar Goeverneurplein)
12:15-12:40 Laakbloeiers (zang)
13:15-13:45 Something like Sunshine (singer songwriters)
13:45-14:00 Lonneke van Leth (moderne dans)
14:00-14:25 Bulgaarse dans (door kinderen en volwassenen)
14:25-14:40 Bulgaarse dans - Cool girls
15:05-15:30 Inspirerend college over inclusie door Aminata Caïro
15:35-16.00 Beweigi i.s.m. Laaks Jeugdtheater - dans en theater
16:00-16:25 Poëzie van Mohammad Amin
16:30-17:00 Afsluiting met DJ Youneiss
PROGRAMMA KINDER- EN JONGEREN PLEIN
VANAF 12.00 UUR OP DE VAN ZEGGELENLAAN
12.00 - 17.00 Kinderkunstacademie - Tekenen en schilderen
12.00 - 17.00 Bij -1 - Knutselen
WORKSHOPS (doorlopend)
14:30-16:30 Graffiti workshop
ACTIVITEITEN EN OPTREDENS
12:00-12:15 Opening met Brassband Drumfire (Vanaf Jonckbloetplein lopen naar Goeverneurplein)
12:30-13:00 Kleuteryoga - groep 1
13:15-13:45 Kleuteryoga - groep 2
13:45-14:45 Kleuterdans
14:45-15:00 Lonneke van Leth (dansvoorstelling)
15:15-15:45 Muziekbox
16:15-16:45 Beweigi i.s.m. Laaks Jeugdtheater - dans en theater
HET VERHALENHUIS
13:45-15.15 Verhalen door Anita Poolman
15.15 Poppenkast De Kleine Zon
12.00 - 17.00 Kinderkunstacademie - Tekenen en schilderen
12.00 - 17.00 Bij -1 - Knutselen
WORKSHOPS (doorlopend)
14:30-16:30 Graffiti workshop
ACTIVITEITEN EN OPTREDENS
12:00-12:15 Opening met Brassband Drumfire (Vanaf Jonckbloetplein lopen naar Goeverneurplein)
12:30-13:00 Kleuteryoga - groep 1
13:15-13:45 Kleuteryoga - groep 2
13:45-14:45 Kleuterdans
14:45-15:00 Lonneke van Leth (dansvoorstelling)
15:15-15:45 Muziekbox
16:15-16:45 Beweigi i.s.m. Laaks Jeugdtheater - dans en theater
HET VERHALENHUIS
13:45-15.15 Verhalen door Anita Poolman
15.15 Poppenkast De Kleine Zon
PROGRAMMA WELZIJNSPLEIN/NIEUWE ENERGIE BOOTCAMP
VANAF 12.00 UUR OP HET JONCKBLOETPLEIN, OVERZIJDE VADERCENTRUM
12.00 - 17.00 De hele middag maak je kennis met diverse organisaties op het gebied van welzijn en zorg.
12.00 - 17.00 uur De hele middag poëzie door verschillende dichters gepresenteerd door Mohammad Amin.
12.00 - 17.00 Daarnaast organiseert Duurzaam Den Haag de Nieuwe Energie Bootcamp:
12.00 - 17.00 De hele middag maak je kennis met diverse organisaties op het gebied van welzijn en zorg.
12.00 - 17.00 uur De hele middag poëzie door verschillende dichters gepresenteerd door Mohammad Amin.
12.00 - 17.00 Daarnaast organiseert Duurzaam Den Haag de Nieuwe Energie Bootcamp:
- Smoothiefiets: fiets je eigen vers fruit smoothie in elkaar.
- Rad van fortuin: draai aan het rad en maak kans op leuke duurzame prijzen.
- Koffie Racer: trap zo hard je kan voor een lekker kopje koffie.
- Koken op inductie: kom proeven wat onze chef gekookt en gebakken heeft op inductie.
- Opgewekte foto: spring de juiste hoeveelheid energie bij elkaar en FLITS! je staat op de foto.
PROGRAMMA FOODCOURT
VANAF 12.00 op de Van Zeggelenlaan
12.00 - 17.00 uur: Toon Polygoon en muziek
Kramen:
Foodtrucks:
12.00 - 17.00 uur: Toon Polygoon en muziek
Kramen:
- Cafe de Tap / Bar (Bier, Frisdrank, Wijn)
- Sam's Snack-O-Rant
- Karczma Polski Stol
- Pizza Bella Maria
- Raj Roti Shop
- Bamihuisje
- Klein Bulgarije
- Vismaatje (Hollandse Nieuwe!)
- Dryve Market
Foodtrucks:
- Koffie
- IJsco
- Friet
- Vegetarisch